Блефаропластика або поліпшення зовнішнього вигляду в області навколо очей
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Блефаропластика

Сучасний метод пластичної хірургії при якому досягається поліпшення зовнішнього вигляду в області навколо очей називають блефаропластикой.


Жінки дуже добре знають, що всі переживання, вік і зовнішні впливи в першу чергу позначаються на шкірі обличчя й шиї, та в першу чергу страждають ділянки навколо очей. Тому, щоб виглядати молодше й взагалі зняти павутину вікових змін в косметологічній пластичній хірургії виконується оперативне втручання - блефаропластика.


Область повік досить ніжна зона, тому вимагає від хірурга великого досвіду й знань для проведення втручання. Високо кваліфікований пластичний хірург Андрій Жернов використовує у своїй клінічній практиці тільки сучасне обладнання та інструментарій, та вже тривалий час застосовує перевірені методики корекції. Завдяки досвіду й практичним знанням доктор допомагає відновити красу ліній й створює омолоджуючий ефект в області очей.

Як проходить операція?​
Оперативне втручання відрізняється мініінвазивним, швидким відновним періодом, відсутністю наявних ​​шрамів й рубців на шкірі та мінімальним ризиком виникнення ускладнень.
 1. 1
  Підготовчий етап

  Виконуються клінічні обстеження в тому числі лабораторні методи дослідження. За кілька днів до операції не можна приймати деякі медикаменти, існують обмеження по харчуванню.
 2. 2
  Передопераційна підготовка й оперативне втручання

  Спочатку доктор Жернов виконує оцінку індивідуальних особливостей будови зон навколо очного яблука, визначає симетричність, одутлість, наявність глибоких зморшок. Під загальною анестезією за допомогою мініінвазивного сучасного хірургічного інструментарію та ендоскопічних провідників виконується корекція повік, прибираються надлишки шкіри, проводиться підтяжка і моделюється бажана форма.
 3. 3
  Післяопераційний період
  В післяопераційному періоді накладаються стерильні пов'язки. Відновлення зазвичай відбувається протягом 2-3 тижнів. Протягом певного періоду, який залежить від обсягу оперативного втручання, необхідно дотримуватись рекомендацій хірурга.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Блефаропластика1
 • Блефаропластика
 • Блефаропластика 2
 • Блефаропластика 3
 • Блефаропластика

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг