Для іногородніх пацієнтів

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua

Для іногородніх пацієнтів


У відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми для проведення операції можна звернутися з будь-якого регіону України. Багато пацієнтів не мають можливості заздалегідь відвідати медичний центр і отримати докладну інформацію щодо підготовки до операції або з інших питань. Тому ми пропонуємо скористатися заочною консультацією.

Як діяти іногороднім пацієнтам, які хочуть потрапити на прийом у відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми?

Проведення заочної консультації


Якщо ви проживаєте в інших містах України, ми надаємо можливість проконсультуватися з фахівцями відділення декількома способами:


  • зв'язатися з лікарем по телефону або Skype;
  • написати на електронну пошту burnclinic.kiev@gmail.com, докладно описавши проблему, докласти кілька фото в хорошій якості та виписки з інших медичних установ при їх наявності.

Після консультації ви отримуєте докладну інструкцію, як підготуватися до операції.
Підготовка до операції

Під час консультації лікар докладно розповість, які аналізи, обстеження та процедури необхідно пройти перед запланованою операцією. Якщо аналізи будуть проводитися за місцем проживання, їх результати необхідно надіслати на електронну адресу клініки не пізніше ніж за 4 дні після запланованого втручання.

Надходження у відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми

Вивчивши результати аналізів, лікар погоджує з пацієнтом дату, коли він повинен з'явитися в клініку. Безпосередньо перед проведенням хірургічного втручання пацієнта додатково оглядає хірург і анестезіолог, які будуть проводити операцію. Також вони детально розкажуть про хід подальшого лікування.

Реабілітаційний період

У деяких випадках після проведеного лікування в клініці пацієнту може знадобитися реабілітація. Залежно від виду втручання цей період може становити 1-14 днів. У цей час пацієнт повинен перебувати в Києві, щоб мати можливість відвідувати клініку для проведення огляду та контролю за ходом відновлення.
Щоб потрапити на лікування у відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми іногороднім пацієнтам достатньо зв'язатися з адміністратором по телефону або по електронній пошті, які вказані на сайті.