Для іногородніх пацієнтів
Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
от

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Київ, вулиця Глибочицька 32В,
4 поверх (Покровський посад)

Для іногородніх пацієнтів

У відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми для проведення операції можна звернутися з будь-якого регіону України. Багато пацієнтів не мають можливості заздалегідь відвідати медичний центр і отримати докладну інформацію щодо підготовки до операції або з інших питань. Тому ми пропонуємо скористатися заочною консультацією.

Як діяти іногороднім пацієнтам, які хочуть потрапити на прийом у відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми?

Проведення заочної консультації

Якщо ви проживаєте в інших містах України, ми надаємо можливість проконсультуватися з фахівцями відділення декількома способами:

  • зв'язатися з лікарем по телефону або Skype;
  • написати на електронну пошту burnclinic.kiev@gmail.com, докладно описавши проблему, докласти кілька фото в хорошій якості та виписки з інших медичних установ при їх наявності.

Після консультації ви отримуєте докладну інструкцію, як підготуватися до операції.

Підготовка до операції

Під час консультації лікар докладно розповість, які аналізи, обстеження і процедури необхідно пройти перед запланованою операцією. Якщо аналізи будуть проводитися за місцем проживання, їх результати необхідно відправити на електронну адресу клініки не пізніше, ніж за 4 дні по запланованого втручання.

Надходження у відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми

Вивчивши результати аналізів, лікар погоджує з пацієнтом дату, коли він повинен з'явитися в клініку. Безпосередньо перед проведенням хірургічного втручання пацієнта додатково оглядає хірург і анестезіолог, які будуть проводити операцію. Також вони детально розкажуть про хід подальшого лікування.

Реабілітаційний період

У деяких випадках після проведеного лікування в клініці пацієнту може знадобитися реабілітація. Залежно від виду втручання цей період може становити 1-14 днів. У цей час пацієнт повинен перебувати в Києві, щоб мати можливість відвідувати клініку для проведення огляду та контролю за ходом відновлення.

Щоб потрапити на лікування у відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми іногороднім пацієнтам достатньо зв'язатися з адміністратором по телефону або по електронній пошті, які вказані на сайті.