Онлайн-консультації
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua

Онлайн

консультації

Не завжди у пацієнта є можливість особисто відвідати лікаря для консультації, призначення або коригування лікування, розшифровки результатів обстеження і т. д. Тому у відділенні реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми доступна така послуга, як онлайн-консультації. Це зручний спосіб отримати професійну медичну консультацію для жителів інших міст України і тих, хто цінує свій час.Коли потрібна онлайн-консультація?
Скористатися послугою може кожен пацієнт, який:

  • Вже був на прийомі в клініці і йому призначалося додаткове обстеження для постановки діагнозу.
  • Хоче отримати другу думку лікаря, переконатися в адекватності призначеного лікування.
  • Має діагноз, але потребує доповнення або коригування терапії.
  • Потребує повторної консультації, але не має можливості самостійно приїхати в клініку.
Як отримати онлайн-консультацію?
Щоб отримати професійну онлайн-консультацію у фахівця відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми, необхідно:

  • Зв'язатися з адміністратором відділення, який допоможе підібрати потрібного фахівця і зручний час для проведення консультації онлайн. Зробити це можна за телефоном або скориставшись електронною поштою.
  • Онлайн-консультації у відділенні реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми проводяться після оплати. Після того, як буде узгоджено час її проведення, адміністратор відправить пацієнтові реквізити для оплати.
  • Консультація може проводитися за допомогою месенджерів (Viber, Skype).
  • Якщо під час консультації необхідно ознайомити лікаря з результатами обстежень або аналізів, їх попередньо необхідно відправити на електронну пошту.
  • У призначений час зв'язатися з фахівцем в режимі відеозв'язку.

Онлайн-консультація з фахівцем відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми економить час і кошти. При цьому пацієнт отримує кваліфіковану медичну допомогу і відповіді на питання, перебуваючи в будь-якій точці країни і навіть світу!