Ектродактілія у дітей: лікування операцією пластичної мікрохірургії
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
​Ектродактілія
В даний час завдяки можливостям сучасної реконструктивноїмікрохірургії проблема ектродактіліі вирішувана у більшості людей.

Недорозвинення, повна або часткова відсутність одного або декількох пальців на руках внаслідок вроджених аномалій називають - ектродактілією. Патологія може мати комплексний характер і поєднуватися з іншими порушеннями.

Зміни можуть виявлятися у вигляді глибокого міжпальцевого проміжку, з поділом кінцівки на дві частини, тому в побуті дане порушення може ще називатися клішнеподібна кисть.

У розв'язання даної проблеми необхідний комплексний і системний підхід. Найкращий результат лікування можна досягти в ранньому віці, коли у дитини ще не сформувалися виражені дистрофії м'язів, а тканини кінцівки ще досить податливі для формування нових анатомічних зчленувань. У більш пізньому віці та у дорослих крім оперативного лікування найчастіше потрібна спеціальна тривала ортопедична корекція.

ЯК ПРОХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ?
Оперативні втручання з корекції та усунення дефектів досить складні, унікальні та часто вимагають командної роботи відразу декількох фахівців. Хірургічне лікування проводиться із застосуванням сучасних технік і методик.
 1. 1
  ​Всебічне обстеження
  Для виявлення всіх особливостей порушення проводиться обстеження за допомогою рентгенологічних методів діагностики в різних проекціях і отриманням тривимірного зображення, ультрасонографії, доплерографії, комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії. У ряді випадків показана артроскопія суглобів і / або електроміографія.
 2. 2
  Оперативне втручання​

  Попри ретельне планування, кожне оперативне втручання при ектродактілії це індивідуально підібраний метод, при якому застосовуються різні методики: поділ зрощених пальців, трансплантація донорської шкіри, пересадка тканин з донорської області (сухожиль, суглобів і т.д.), мікрохірургія кісткових сегментів, Корекція контрактур, ендопротезування невеликих суглобів і ін.
 3. 3
  Реабілітація та ортопедичне лікування
  ​Проводиться при необхідності корекція і відновлення обсягу рухів в суглобах, і створення умов для якнайшвидшого загоєння.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Эктродактилия
 • Эктродактилия

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг