Перейти до змісту

Реконструктивна хірургія у дітей

Для батьків завжди щастя бачити свою дитину здоровою і активним.

Але іноді це почуття затьмарюється наявністю вроджених або надбаних відхилень, або дефектів в структурі органів.

У цих випадках на допомогу приходять доктора, для яких виправлення помилок природи і розв’язання подібних проблем лежить в основі їх спеціальності.

Сучасна пластична хірургія завдяки новим технологіям дозволяє виправити безліч недоліків зовнішності!

Реконструктивна хірургія у дітей

Комбустіолог і пластичний хірург Андрій Жернов виконує наступні види оперативних втручань:

Висококваліфікований пластичний хірург Жернов А.О. Проконсультує і дасть рекомендації по обстеженню та лікуванню дитини з різними відхиленнями у розвитку кінцівок. При необхідності на базі клініки можна пройти комплексну діагностику і підготуватися до оперативного втручання.

Хірургічне лікування виконується в умовах дитячого стаціонару. Для лікування застосовуються методи оперативного лікування згідно з усіма вимогами сучасної пластичної хірургії. Здійснюється якісна медикаментозна підтримка і необхідне анестезіологічне забезпечення відповідно до вікових особливостей.

Приклади виконаних операцій

Відгуки клієнтів

Ірина Степанова

Я не дуже довіряю нашій медицині і збиралася робити пластичну операцію за кордоном.

Уже навіть зателефонувала до клініки в Німеччині, але потім все ж передумала і зробила у нас.

Тільки завдяки лікарю Андрію Жернову, який переконав мене, що подібне лікування дуже ефективно проводиться в його клініці. Я справді рада, що так вийшло, оскільки їздити на контроль за кордон вкрай виснажливо, а тут лікар на місці і завжди може дати цінні рекомендації.

Лілія Карлівна

Стежити за своєю зовнішністю зобов’язана кожна жінка, яка себе поважає, – це мій принцип, і я його суворо дотримуюся вже багато років. Але з віком це робити все важче і важче, і косметичних засобів часто стає недостатньо, тому я вдаюся іноді до оперативних втручань, які мають довгостроковий ефект і зменшують кількість застосовуваної косметики. Обличчя набуває більш натурального вигляду і не боїшся щось зіпсувати.

Рекомендую доктора Андрія Жернова, як одного з найкращих пластичних хірургів, який робить операції на найвищому рівні.

Віолетта

Я до певного часу навіть не замислювалася про те, що існують такі операції. Але мені про них подруга розповіла, і повідомила, що це зараз одна з найпопулярніших процедур. Тому теж зважилася на неї. Виконував її доктор Жернов. Я дуже задоволена, думала, що буде набагато болючіше, але виявилося все досить просто.

Олександра

Звернулася до лікаря Жернова з приводу своєї зовнішності з питанням, що можна виправити і як підкоригувати деякі дефекти зовнішності. Він уважно вивчив моє обличчя і порадив почати з блефаропластики, якщо все задовольнить, на цьому й обмежитися. З цього відразу стало зрозуміло, що лікар не женеться за грошима, а реально хоче допомогти і радить тільки те, що необхідно, а не все підряд. Дівчата, не бійтеся, приходьте до нього на консультацію і він обов’язково Вам дасть слушну пораду.

Яна

Я прихильниця того, щоб замість морочити собі голову всілякими мало ефективними вправами, краще зробити невелику процедуру й отримати якісний результат.
Тому робила операцію з підтяжки сідниць. Результати дуже хороші. Побачивши мене, мої подруги теж захотіли собі зробити таку саму процедуру, звісно я їм порекомендувала свого лікаря – Жернова Андрія.

Раїса

Вирішила трохи підправити свою зовнішність, оскільки через важку травму сильно постраждали гомілки, і незважаючи на успішне лікування, залишилася виражена нерівномірність м’язів. Раніше таких операцій не робили, а зараз виявляється є різні можливості для виправлення цього недоліку. Загалом все пройшло напрочуд добре, і тепер зовнішній вигляд моїх ніг практично не відрізнити від колишнього. Спасибі лікарю Андрію Жернову.

Фотогалерея