Лікування ектрофалангіі у дітей пластично реконструктивно. методикою
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Ектрофалангія
Ектрофалангія, попри складності, в більшості випадків може бути виправлена ​​за допомогою методів пластичної та реконструктивної хірургії без впливу на функцію кінцівки.

Вроджена аномалія розвитку кінцівки, головним проявом якої є розщеплення першого пальця в медицині називають - ектрофалангією. Дана патологія може проявлятися відособлено або бути одним із симптомів комплексного порушення.

Аномалія зустрічається в декількох варіантах і відповідно має різні клінічні описи. Основні відмінності між клінічними проявами патології залежать від локалізації розщеплення (проксимально або дистально), внутрішньої структури розщеплення (є повноцінна сформована фаланга або тільки м'якотканинна основа) і т.д.

У вирішенні даної проблеми необхідний комплексний і системний підхід. Найкращий результат лікування можна досягти в ранньому віці, коли у дитини ще не сформувалися виражені дистрофії м'язів або рухові стереотипи, а тканини кінцівки ще досить податливі для формування нових анатомічних зчленувань. У більш пізньому віці й у дорослих крім оперативного лікування найчастіше потрібна спеціальна тривала ортопедична корекція.

ЯК ПРОХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ?
Оперативні втручання з корекції та усунення дефектів досить складні, унікальні й часто вимагають командної роботи відразу декількох фахівців. Хірургічне лікування проводиться із застосуванням сучасних технік і методик.
 1. 1
  Всебічне обстеження​
  Для виявлення всіх особливостей порушення проводиться обстеження за допомогою рентгенологічних методів діагностики в різних проекціях і отриманням тривимірного зображення, ультрасонографії і доплерографії, комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії. У ряді випадків показана артроскопія суглобів і / або електроміографія.
 2. 2
  Оперативне втручання

  При даній аномалії розвитку проводиться оперативне втручання по Більхауту, суть якого полягає в резекції спрямованих один на одного внутрішніх частин фаланг пальців і об'єднанні двох, що залишилися половин в єдиний палець з наступною фіксацією. При трифалангії I пальця також вирішується питання про подальше пластичне реконструктивне втручання з резекцією частини кістки та м'яких тканин шкірної й м'язово-зв'язкової пластики.
 3. 3
  Реабілітація та ортопедичне лікування

  Проводиться при необхідності корекція і відновлення обсягу рухів в суглобах, і створення умов для якнайшвидшого загоєння.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Эктродактилия
 • жернов1
 • жернов2
 • жернов3
 • до-и-после1

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг