Італійська пластика - ефективний метод реконструктивної хірургії
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Італійська пластика
Італійська пластика або пластика шкірним клаптем на ніжці з віддалених частин тіла, попри давню історію свого застосування залишається одним з основних методів реконструктивної хірургії.

Даний метод ще в епоху Відродження був розроблений італійськими хірургами для відновлення носа, за що й отримав свою назву і широку популярність. Надалі він модифікувався і розвивався і зараз практично не застосовується для виправлення дефектів шкіри обличчя і голови, але як і раніше актуальний в ряді випадків при пошкодженнях в області кінцівок.

При утворенні трансплантатів велика увага приділяється хорошому харчуванню клаптя, для чого в його склад включають жирову клітковину, іноді фасцію і м'яз. Головною умовою при формуванні клаптя є відсутність перегинів або перекручування ніжки клаптя. При відсутності досвіду з боку хірурга, дану умову виконати вкрай важко.

Як проходить операція?​
Дане оперативне втручання технічно досить складне з виконання. Лікування нерідко проходить в кілька етапів і вимагає ретельної підготовки.
 1. 1
  Підготовчий етап

  Перед проведенням місцевопластичних втручань ретельно обстежують ділянку тіла в області, де буде виконуватися оперативне втручання, яке виконується під загальною анестезією.
 2. 2
  Оперативне втручання​
  Пересадка здійснюється у два етапи. На початковому етапі виділяється клапоть на ніжці зовнішній край якого розташовується на місці краю дефекту з донорською шкірою. Надалі проводиться іммобілізація для фіксації й нерухомої установки клаптя в області дефекту. Через певний проміжок часу (до декількох тижнів), за умови його гарного приживлення, виконують перетин сполучної ніжки клаптя.
 3. 3
  Післяопераційний період 

  Післяопераційний період включає контроль за приживленням клаптя та обробку поверхні рани. Даний період дуже важливий для приживлення клаптя і вимагає від лікаря великого терпіння, знань і досвіду.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Общие2
 • Общие1
 • Общие3
 • Общие4

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг