💉✅ Корекція форми соска молочної залози
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Корекція
форми соска
Сучасна пластична хірургія має
в своєму арсеналі різні методи
для корекції форми й розташування соска
на молочній залозі.


Деформації та неправильна форма або великий розмір соска можуть бути вродженим або набутою зміною. Для здоров'я ці дефекти не мають великого значення, проте можуть впливати на самопочуття та інтимне життя жінки. Форма соска і його розташування на молочній залозі, іноді має визначальні значення для краси і зовнішнього вигляду жінки. Тому корекція і зміна за допомогою хірургічних методів на сьогодні досить актуальний спосіб вирішення проблеми.


Корекція за допомогою методів пластичної хірургії проводиться при великих ареолах навколо соска, при надмірно утягненому соску, що часто обумовлено вродженими короткими молочними протоками, збільшений сосок нерідко, зустрічається після декількох періодів годування грудьми, також зустрічаються випадки, коли на грудях відсутній сосок і ареола. Пластичний хірург з великим досвідом практичної діяльності Андрій Жернов за допомогою сучасних методів пластичної хірургії може змінити зовнішній вигляд соска.

Як проходить операція?
Оперативне втручання відрізняється невисокою травматичністю, швидким відновним періодом та мінімальним ризиком виникнення ускладнень.
 1. 1
  Підготовчий етап

  Виконуються клінічні обстеження в тому числі лабораторні методи дослідження. За кілька днів до операції не рекомендується куріння та прийом деяких медикаментів, існують обмеження по харчуванню.
 2. 2
  Передопераційна підготовка тп оперативне втручання
  Залежно від виду корекції застосовуються  різні методики оперативних втручань. Найбільш складним  важається реконструктивна хірургія  при  відсутньому соску, коли зі шкіри грудей  формується новий сосок, а для створення ареоли береться  клапоть з пигментированной шкіри. При короткому й  утягненому соску або корекції ореоли хірург виконує  оперативне втручання зі звільненням молочних проток і  резекцією ділянки ореоли, при цьому операція не впливає на здатність до годування.
 3. 3
  Післяопераційний період
  В післяопераційному періоді накладаються стерильні пов'язки. Відновлення зазвичай відбувається на протязі 2-3 тижнів. Протягом певного періоду, який залежить  від обсягу оперативного втручання, необхідно дотримуватись рекомендацій хірурга.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Маммопластика

Відгуки

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг