Лікування келоїдних рубців
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Лікування келоїдних рубців
Корекція келоїдних рубців - одна з найпоширеніших процедур по відновленню пошкодженої шкіри та тканин. 

Більшість травм навіть після тривалого періоду загоєння нагадують про себе рубцями на тілі. Деякі шрами не доставляють дискомфорт і практично непомітні. Однак це не стосується келоїдних рубців, природа яких до сих пір до кінця не вивчена. Їх рекомендують видаляти відразу після постанови діагнозу.

Причини виникнення келоїдних рубців

Келоїдні рубці вважаються одними з найскладніших в плані лікування. Можна говорити про те, внаслідок чого виникають дані утворення (рани, операції, прокол вух або пірсинг, опік, акне і т.д.), однак загальної причини, по якій в одних людей з'являється келоїд, а в інших ні, ще не виявлено.

Водночас фахівці стверджують, що келоїдний рубець з'являється в результаті схильності організму. Виділяють кілька груп ризику, куди відносяться підлітки, вагітні жінки, наявність ендокринних захворювань і т.д. Також в результаті досліджень було з'ясовано, що з більшою ймовірністю утворення келоїдів проявляються у людей, що вживають в надлишку протеїн (м'ясний).

Методи видалення келоїдних рубців
Лікування келоїдних рубців сьогодні здійснюється в спеціалізованих клініках. Незалежно від стадії шраму, дана процедура відрізняється підвищеним рівнем складності й вимагає багато часу і сил. Серед найпоширеніших методів видалення рубців виділяють:
 1. 1
  Силіконе

  Найпопулярніший і ефективний метод. Для лікування використовуються спеціальні пластини, які наносяться на рубець. Через кілька годин силіконову пластину знімають. За цей час вона встигає здавити кровоносні судини, які насичують пошкоджену ділянку шкіри, а також затримують воду. Все це призводить до суттєвого зменшення розміру рубця. В результаті вдається домогтися позитивного ефекту від пластин вже через 2 місяці лікування.
 2. 2
  Кортикостероїди

  Один з найбільш ефективних методів лікування. Ін'єкції проводяться безпосередньо в область рубця дозволяючи замаскувати його.

 3. 3
  Компресія
  Дія такої процедури нагадує використання силіконових пластин. Спеціальний одяг здавлює судини навколо рубця, зупиняючи його зростання. Провести видалення таким способом неможливо.
 4. 4
  Видалення келоїдних рубців лазером

  Спеціальний пристрій рекомендується використовувати в неактивному келоїдному рубці. В іншому випадку з 100% вірогідністю виникне рецидив.
 5. 5
  Хірургічне видалення

  В результаті видалення також може виникнути рецидив, що вимагає повторного видалення..
 6. 6
  Всі перераховані вище способи можуть спрацювати на одному шрамі та бути марними для іншого. Складно сказати, який саме метод підходить саме вам. Для цього необхідно провести відповідну діагностику. Тільки після аналізів і огляду фахівець зможе найбільш ефективно видалити келоїдний рубець.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • 1
 • 2
 • Келоиды
 • Келоиды 1
 • Келоиды 2
 • Келоиды 3
 • Келоиды 4
 • Келоиды 5

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг