Клаптева пластика - ефективний метод реконструктивної хірургії в Києві
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Клаптева пластика
Клаптева пластика один із сучасних і ефективних методів реконструктивної хірургії, що застосовується для закриття дефектів шкіри, додання обсягу і поліпшення естетичного вигляду.

В арсеналі сучасного пластичного хірурга є цілий ряд різних методів для відновлення зовнішнього вигляду і надання нормальних рис області, що отримала великі пошкодження внаслідок впливу цілого ряду факторів. Головною умовою для застосування пластики - неможливість самостійного закриття в результаті великої площі й глибини дефекту. Залежно від розташування і глибини патологічних змін застосовуються різні методики, але найчастіше використовується клаптева пластика.

Клаптева пластика показана при різних порушеннях цілісності шкірного покриву і підлеглих тканин. В першу чергу дане оперативне втручання ефективно при: масивних післяопікових станах, при великих рубцевих змінах внаслідок травм і операцій, порушення трофіки тканин в результаті обмінних порушень і після хіміотерапії, після мастектомії для реконструкції грудей у ​​жінок.

Як проходить операція?​
Дане оперативне втручання технічно досить складне з виконання. Лікування нерідко проходить в кілька етапів і вимагає ретельної підготовки.
 1. 1
  Підготовчий етап

  Перед проведенням місцевопластичних втручань ретельно обстежують ділянку тіла в області, якого буде виконуватися оперативне втручання. Хірургічні етапи лікування виконуються під загальною анестезією.
 2. 2
  Оперативне втручання​ 
  ​При виконанні методу клаптикової пластики зі здорових тканин, що оточують ділянку деформації або контрактури формують шкірно-жировий або шкірно-фасціальний П- подібний або язикоподібний клапоть. Після висічення зони ураження клапоть переміщують на рану шляхом бічного ковзання або ротації. Рану, що утворилася після взяття клаптя, закривають, як правило, вільним шкірним клаптем (комбінована пластика) або первинно вшивають.
 3. 3
  Послеоперационный период​

  Послеоперационный период включает контроль за приживлением лоскута и обработку раневой поверхности. Данный период очень важен для приживления лоскута и требует от лечащего врача большого терпения, знаний и опыта.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Общие2
 • Общие1
 • Общие3
 • Общие4

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг