Метод пластики рубцевих уражень шкіри місцевими тканинами
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Метод пластики місцевими тканинамии​​
При проведенні пластичної реконструктивної хірургії лікар в першу чергу звертає увагу на можливість проведення пластики місцевими тканинами, яка оточує дефект.

Метод пластики рубцевих уражень місцевими тканинами виконується з формуванням клаптів з тканин, безпосередньо оточуючих рубець, при їх переміщенні досягається збільшення розмірів рубця в довжину при одночасному звуженні ділянки його формування. Місцевопластичні операції дозволяють усувати дефекти однакових за своїми властивостями тканинами, що позитивно впливає на ефективність оперативного втручання.

Метод пластики рубцевих уражень місцевими тканинами застосовують при наявності контрактур невеликих ступенів, і при наявності ділянок здорової рухомої шкіри в зоні ураження. При дотриманні всіх правил метод забезпечує гарну циркуляцію крові та відповідно загоєння. Також в більшості випадків при оперативному втручанні з використанням місцевих тканин істотно скорочуються терміни непрацездатності.

Як проходить операція?​
Дане оперативне втручання технічно досить складне з виконання. Лікування нерідко проходить в кілька етапів і вимагає ретельної підготовки.
 1. 1
  Підготовчий етап​
  Перед проведенням місцевопластичних втручань ретельно обстежують ділянку тіла в області, якого буде виконуватися оперативне втручання. Обов'язково визначають рубцеве вкорочення області. Оперативне втручання виконується під загальною анестезією.
 2. 2
  Оперативне втручання​
  ​Етап включає в себе пластику трикутними клаптями (Z-пластика), пластику квадратними або трапецієподібними клаптями та ін. Шкірні клапті формують з підшкірно-жировою клітковиною і на одному рівні для забезпечення кращого кровопостачання і приживлення тканин. Краї рани зближують без зайвого натягу, але за умови повного їх прилягання з накладенням швів.
 3. 3
  Післяопераційний період

  Післяопераційний період включає контроль за приживлення клаптя і обробки поверхні рани, який також вимагає від лікаря великого терпіння, знань і досвіду.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Лечение рубцовых деформаций с использованием метода растяжения тканей
 • 1
 • 2

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг