Вільна пересадка шкіри (аутодермопластика) виправлення дефектів шкіри
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Метод вільної пересадки шкіри (аутодермопластика)
Вільна пересадка шкіри (аутодермопластика) - це метод реконструктивної пластичної хірургії, який застосовується для виправлення глибоких дефектів шкіри.

Вільна аутодермопластика часто застосовується для усунення змін шкіри після опіків, глибоких і широких ран, виразкових процесів. Метод дозволяє усувати великі за площею рубцеві деформації та контрактури. Для трансплантації використовується власна шкіра пацієнтів з інших ділянок його тіла. Вільна означає, що для пересадки застосовується трансплантат, повністю відсічений з донорської зони.

У сучасній реконструктивній медицині застосовується спеціальний медичний інструмент - дерматом, за допомогою якого доктор здійснює забір і пересадку великих за площею ділянок шкіри. Шматки можуть бути пошарові, тобто на всю глибину дерми. У цих випадках місце пластики піддається вторинній пластиці й розщеплені, що складаються тільки з поверхневих шарів шкіри, коли ділянка заживає самостійно.

Як проходить операція?​
Дане оперативне втручання технічно досить складне з виконання. Лікування нерідко проходить в кілька етапів і вимагає ретельної підготовки.
 1. 1
  Підготовчий етап​

  Перед проведенням місцевопластичних втручань ретельно обстежують ділянку тіла в області, якого буде виконуватися оперативне втручання. Оперативне втручання виконується під загальною анестезією.
 2. 2
  Оперативне втручання
  Спочатку за допомогою дерматома відбирається шкірний клапоть, відповідний пошкодженій поверхні по площі та формі. Трансплантат покривають спеціальною речовиною типу клею і за допомогою спеціального інструменту формується необхідна товщина шматка. Потім трансплантат в згорнутому вигляді поміщається на місце шкірного дефекту і краї клаптя та рани зшиваються. Одночасно проводиться обробка донорської поверхні з накладенням спеціальних пов'язок.
 3. 3
  Післяопераційний період​

  Післяопераційний період включає контроль за приживленням клаптя та обробку поверхні рани. Даний період дуже важливий для приживлення клаптя і вимагає від лікаря великого терпіння, знань і досвіду.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ​

 • лечение келоидного послеожогового рубца ушной раковины методом свободной аутодермопластики

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг