Отопластика
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Отопластика

У сучасної пластичній медицині існують методи, що дозволяють дуже обережно та без зайвої травматизації провести корекцію вушної раковини.

Отопластика або реконструктивна пластика вушних раковин - це хірургічне втручання, спрямоване на корекцію форми, розташування й розмірів вушної раковини. Дана операція проводиться при надмірно відкопиленій вушній раковині, при дефектах форми, порушеннях симетричності їх розташування, вроджених вадах розвитку, станів після травм та оперативних втручань.

Вушна раковина одна з частин голови, найбільш схильна до механічних пошкоджень та травм. Для поліпшення і корекції зовнішнього вигляду вушної раковини, усунення вади, в хірургії застосовується отопластика. Сучасний хірургічний малоінвазивний метод, не залишає рубців й шрамів та гарантує значне поліпшення зовнішнього вигляду. Не пропустіть свій шанс й усуньте нарешті причини, які викликають дискомфорт і знижують самооцінку, зробіть ще один крок на шляху до краси й впевненості в собі.

Як проходить операція?​
Оперативне втручання відрізняється мініінвазивним, швидким відновним періодом, відсутністю видимих ​​змін й мінімальним ризиком виникнення ускладнень.
 1. 1
  Підготовчий етап​

  Виконуються клінічні обстеження в тому числі лабораторні методи дослідження. За кілька днів до операції прийом деяких медикаментів, існують обмеження по харчуванню.
 2. 2
  Передопераційна підготовка і оперативне втручання

  ​Спочатку доктор Жернов виконує оцінку індивідуальних особливостей будови вушних раковин, визначає симетричність і форму. Під загальною анестезією за допомогою мініінвазивного сучасного хірургічного інструментарію та ендоскопічних провідників виконується корекція і моделюється бажана форма вушної раковини.
 3. 3
  Післяопераційний період

  В післяопераційному періоді накладаються стерильні пов'язки. Відновлення зазвичай відбувається упродовж 2-3 тижнів. Протягом певного періоду, який залежить від обсягу оперативного втручання, необхідно дотримуватись рекомендацій хірурга.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Отопластика
 • Отопластика (2)
 • Отопластика 3
 • 1
 • 4

Відгуки

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг