Реконструктивний метод пластики васкуляризированими комплексами тканин
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Пластика васкуляризированими комплексами тканин
Сучасний метод реконструктивної хірургії пластика васкуляризованими комплексами тканин відкриває нові можливості для вільної пересадки цілих комплексів тканин.

Метод пластики васкуляризованими комплексами тканин - це мікрохірургічна техніка, яка робить можливою вільну пересадку різних комплексів тканин в будь-яку частину людського тіла і в руках досвідчених фахівців пропонує принципово нові можливості для відновлення і створення задовільного естетичного ефекту.

Метод пластики васкуляризованими комплексами тканин заснований на включенні в клапоть осьового живлючого судинного пучка, в тому числі великого основного, додаткового або шкірної живлючої судини. Таким чином створюються умови для нормального приживлення тканин і резистентності до інфекційних і ішемічних ускладнень.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ?
Дане оперативне втручання технічно досить складне по виконанню, і часто вимагає від лікаря володіння навичками судинної і мікрохірургії. Оперативні втручання часто проходять в кілька етапів і вимагають ретельної підготовки.
 1. 1
  Підготовчий етап

  На підготовчому етапі здійснюється вибір трансплантата, який є досить складним питанням. Лікар повинен враховувати характеристики донорської області, провести оцінку наявного дефекту і врахувати індивідуальні особливості організму пацієнта.
 2. 2
  Оперативне втручання
  Етап, на якому відбувається взяття трансплантата. Взяття трансплантата виконується з виділенням комплексу тканин. Протягом втручання максимально зберігаються судинні зв'язки. Потім готують судини реципієнтної зони. Надалі трансплантат фіксується до навколишніх тканин, в тому числі з накладенням судинних швів. Крім адекватного артеріального кровотоку створюється нормальний венозний відтік. Далі створюються умови для нормального приживлення і профілактики ускладнень.

 3. 3
  Післяопераційний період
  Післяопераційний період включає контроль за прохідністю зшитих судин і обробка поверхні рани, який також вимагає від лікаря великого терпіння, знань і досвіду.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Общие2
 • Общие1
 • Общие3
 • Общие4

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг