➤ Видалення келоїдних рубців хірург Жернов
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Видалення келоїдних рубців

Якщо після хірургічних втручань, пірсингу, проколу вух або травм з'явилися келоїдні рубці, лікування не варто відкладати. Вони здатні доставляти фізичний і психологічний дискомфорт, особливо, якщо знаходяться на видимій частині тіла або обличчі.

Медикаментозна терапія не здатна прибрати утворення на шкірі. Правильно підібрані препарати можуть лише тільки призупинити зростання келоїду. Щоб усунути естетичний дефект, буде потрібне хірургічне втручання.

Якщо довіритися досвідченому і кваліфікованому лікарю, ризик ускладнень практично відсутній. Ви зможете позбутися від келоїдних рубців і відновити естетику дерми.

У яких випадках потрібне видалення келоїдних рубців?
Якщо утворилися келоїдні рубці, операція може стати необхідністю, оскільки іноді вони продовжують рости протягом декількох років, збільшуючись до неймовірних розмірів. Видалення келоїдів необхідно не тільки з естетичних показань. Обумовлено це тим, що  рубець здатний привести до розвитку ускладнень, зокрема, появі системних порушень в організмі.

Откладывать визит к врачу нельзя при наличии следующих симптомов:
 • келоїдний рубець постійно збільшується в розмірах;
 • утворення має червоні край;
 • при натисканні відчувається болючість;
 • присутній свербіж або печіння;
 • відчувається пульсація.

На активність келоїду вказує і зміна його кольору від перепаду температур. На холоді він набуває синюшного кольору, а при високих температурах стає багряно-червоним. Перераховані симптоми не можна ігнорувати. В такому випадку слід звернутися до лікаря, щоб він підібрав ефективну методику лікування.

Навіть якщо келоїдний рубець вас не турбує, не ігноруйте похід до фахівця. Річ у тому, що зростання утворення може поновитися в будь-який момент під впливом внутрішніх або зовнішніх факторів, наприклад, в результаті впливу низьких або високих температур, агресивних речовин і ін.

Як проводиться хірургічне лікування келоїдних рубців?

Якщо утворилися келоїдні рубці, хірургічне лікування може стати єдиним вирішенням проблеми. І хоча зараз застосовуються різні технології для видалення подібних дефектів, хірургія залишається затребуваним методом. Важливою перевагою оперативного втручання є мінімальна кількість протипоказань. Цей метод підходить практично всім пацієнтам.

Якщо з'явилися келоїдні рубці, видалення скальпелем вимагає від лікаря ювелірної точності. А все тому, що пошкодження здорових тканин може призвести до рецидиву.

Всі маніпуляції хірург виконує під місцевою анестезією. Він відсікає утворення на шкірі, після чого накладає шви. При значному розростанні утворення може знадобитися реконструктивна пластика

Можливі ускладнення келоїдних рубців і їх профілактика

Якщо видалений келоїдний рубець, ускладнення часто проявляються у вигляді утворення нового дефекту, який стрімко збільшується в розмірах і займає велику площу. Подібне явище зазвичай виникає у людей, схильних до рубцювання тканин.

Щоб запобігати ускладненню після хірургічного втручання, лікар в індивідуальному порядку підбирає медикаментозну терапію. У деяких випадках потрібне застосування гормональних та інших препаратів.

Не менш важливо дотримуватися деяких рекомендацій після операції:
 1. Відмовтеся від відвідування сауни або лазні.
 2. При перебуванні на сонці користуйтеся сонцезахисним кремом. Не ходіть в солярій.
 3. Не приймайте гарячі ванни.
 4. Не масажуйте рубець.
 5. Не видавлюйте зі шраму рідину.

Лікар дасть всі необхідні рекомендації по догляду за швами й шрамом в період реабілітації. Їх дотримання дозволить звести до мінімуму ризик появи ускладнень.

Жернов Андрій Олександрович​
Пластичний хірург  |  Стаж роботи: більш як 14 років
У 1999 році закінчив Український медичний ліцей при Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця. 
З 1999 по 2005 рік проходив навчання в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. 

З 2005 по 2008 рік проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на кафедрі загальної хірургії та комбустіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні №6. Після закінчення інтернатури отримав спеціальність лікар-хірург. 

У 2009 році проходив спеціалізацію з комбустіології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
У 2010 році — спеціалізація по судинній хірургії в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. 

На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проходив спеціалізацію з пластичної хірургії, а саме: 
◆  «пластична хірургія особи»
◆  «пластична хірургія молочних залоз»
◆  ​«пластична хірургія тулуба»
◆  «пластична хірургія кінцівок» 
◆  ​«мініінвазивні технології в пластичній хірургії»
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ​

 • 1
 • 2
 • Келоиды
 • Келоиды 1
 • Келоиды 2
 • Келоиды 3
 • Келоиды 4
 • Келоиды 5

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг