Видалення новоутворень шкіри та підшкірної клітковини
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Видалення новоутворень

За своєю структурою всі шкірні новоутворення (Їх також називають «пухлини» або «неоплазії») є результат безконтрольного розмноження клітин,які втратили здатність повноцінно виконувати свої функції та вимагають видалення.

За умови своєчасного втручання прогноз щодо доброякісних пухлин та передракових станів позитивний - повне вилікування, виключаючи рецидиви та перехід утворень в злоякісний стан. Серед новоутворень шкіри найбільш часто зустрічаються ліпоми, гемангіоми, пігментні невуси, базіліоми.

Хірургічне лікування новоутворень шкіри на сьогодні вважається оптимальним, так як шкірні покриви мають досить хороші можливості для швидкого загоєння і відновлення. Для видалення пухлин застосовується скальпель й хірургічна нитка, за допомогою яких вдається повністю висікти пошкоджену ділянку та запобігти розвитку рецидивів й ускладнень.

Як відбувається операція?​
Оперативне втручання відрізняється малоінвазивним, швидким періодом відновлення, відсутністю видимих ​​шрамів та рубців на шкірі й мінімальним ризиком виникнення ускладнень.
 1. 1
  Підготовчий етап
  Перед операцією з видалення новоутворення шкіри необхідна консультація хірурга, де спільно з пацієнтом вибирається спосіб проведення операції. Лікарем планується дата операції з видалення новоутворення, пацієнт направляється на підготовку до операції.

  Напередодні операції з вечора рекомендується відмовитися від  прийому їжі й зробити очисну клізму. Також за 2-а тижні до й 2-а тижні після операції рекомендовано відмовитися від вживання алкоголю і куріння. В день операції не їсти й не пити.
 2. 2
  Передопераційна підготовка та оперативне втручання
  Видалення проблемних новоутворень проводиться в стерильних умовах під місцевою анестезією. Тривалість такої операції залежить від розміру і кількості новоутворень та в середньому становить 15-20 хвилин. Больові відчуття не характерні, оскільки проводиться ефективна місцева анестезія. Після видалення новоутворення можливе накладення швів, які знімаються через 5-7 днів.
 3. 3
  Післяопераційний період
  Повний реабілітаційний період займає від 5 до 14 днів. Протягом певного нетривалого періоду, який залежить від обсягу оперативного втручання, необхідно дотримуватись рекомендацій хірурга щодо фізичних навантажень й способу життя.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Общие2
 • Общие1
 • Общие3
 • Общие4

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг