Відповіді на питання пацієнтів. Задати питання пластичного хірурга
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ


Мій батько недавно отримав великі опіки, довго лікувався, але як і раніше у нього є великі рубці. Чи можна в цьому випадку щось зробити?

ВІДПОВІДЬ:

У Вашому випадку важливо знати, час виникнення травми, площа ураження і локалізація. Все це можна дізнатися тільки при консультації. Звертайтеся і я думаю завжди можна допомогти з розв'язанням цієї проблеми, сучасні методи дозволяють знайти оптимальне рішення.

Лікар Андрій Олександрович Жернов

Нещодавно з'явилося якесь утворення на шкірі. Спочатку навіть не звертав увагу, але поступово воно стало досить великим і помітним. Чи можна у Вас отримати консультацію і якщо, що прооперувати?

ВІДПОВІДЬ:

Так звичайно в нашій клініці проводиться діагностика та оперативне лікування різних новоутворень шкіри. Але більш детальну інформацію можна отримати тільки під час консультації, так як пухлини бувають різні і відповідно лікування може відрізнятися.

Лікар Андрій Олександрович Жернов

Прочитала, що у Вас можна підправити груди. Мені б дуже хотілося зробити це саме у Вас, що для цього треба?

ВІДПОВІДЬ:

Звичайно, я проводжу консультацію особисто. Під час консультації ми можемо вирішити всі питання щодо того, що ви розумієте під словом «підправити». Від цього залежить безліч деталей оперативного лікування.

Лікар Андрій Олександрович Жернов

Я живу в іншому місті, але хотіла б зробити блефаропластику, що необхідно, для її проведення, може якісь обстеження або аналізи?

ВІДПОВІДЬ:

Немає необхідності в додаткових обстеженнях, для початку проводиться консультація. Вже після неї буде необхідно зробити стандартні загальноклінічні обстеження.

Лікар Андрій Олександрович Жернов

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Спасибі! Ваше повідомлення отримано
ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг