Вроджені недорозвинені кисті
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Вроджені вади розвитку кисті
Вроджені аномалії розвитку кінцівок досить часто можна побачити ще під час перегляду УЗД дитини на матці матері. Однак у більшості випадків батьки стикаються з подібними труднощами відразу ж після народження дитини.

Вродженими вадами кисті вважається будь-яка деформація кінцівки, що відрізняються від загальноприйнятих. Всього існує дві основні причини деформації:

 • Генетичний синдром ‒ у такому випадку дитина успадковує геном з помилкою, яка призводить до того, що кисть починає розвиватися неправильним чином, при цьому сам ген міг бути у далекого предка і активуватися саме у випадку з новонародженим.
 • Несподівані вади розвитку – причиною дефектів також можуть бути неправильний розвиток плода в утробі матері, руки дитини формуються між 4 та 8 тижнем від початку зачаття. Тому сильна інфекція або інша хвороба, яка вразила матір, може негативно вплинути на розвиток кистей.

Основні види вроджених вад кистей

Існує велика кількість факторів, від яких може страждати новонароджений. До основних з них відносяться:

 • Синдактилія – це найпоширеніша вада кисті, яка зустрічається у новонароджених. При ньому кілька пальців можуть бути зрощені як м'яким шкірним, так і кістковим матеріалом.
 • Полідактилія – в даному випадку кисть руки дитини матиме велику кількість пальців, найчастіше подвоюється великий палець. рідше – мізинець;
 • Клінодактилія ‒ неправильно вигнута фаланга (найчастіше середня) пальця;
 • Стенозуючий лігаментит - одна з найпоширеніших патологій, при ній великий палець при розгинанні видає неприємні звуки, а після пацієнт повністю втрачає можливість згинати палець;
 • Брахідактилія – пальці кистей не змогли розвинутися до стандартних розмірів або ж вони повністю відсутні;
 • Брахіметакарпія - укорочення п'ясткової кістки призводить до того, що загальна довжина пальця зменшується, а при стисканні кисті в кулак, кісточки западають занадто сильно;
 • Етродактилія - ​​відсутність або недорозвиненість одного або декількох пальців кисті.
 • Променева косорукість ‒ вкорочення або повна відсутність променевої кістки.

Це далеко не всі вроджені вади кисті руки, які можуть вразити немовля. Однак наявність вродженої патології руки найчастіше означає, що дитина страждає від чогось із перерахованого вище.

Реконструктивна хірургія
За допомогою сучасних технологій і методик у кожного з батьків, дитина якого страждає на вроджені вади рук, залишається можливість набагато полегшити життя новонародженого. Головне звернутися за професійною та кваліфікованою допомогою вчасно.

Висококваліфіковані фахівці можуть вас проконсультувати у ситуації, якщо у вашої дитини ектродактилія. Лікування цієї недуги допоможе значно зменшити негативний ефект від хвороби. Полідактилія (лікування) або будь-яка інша недуга не зможе поставити хрест на нормальному житті вашої дитини.
 1. 1

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід у проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОБЛАДНАННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування у провідних закордонних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження 
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Эктродактилия
 • жернов1
 • жернов2
 • жернов3
 • до-и-после1

ВІДГУКИ

Фотогалерея
ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг