Хірургічне лікування гострого і хронічного остеомієліту
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Лікування гострого та хронічного остеомієліту

Сучасні методи лікування та реабілітації дозволяють домогтися значного поліпшення і в багатьох випадках повністю впоратися з проблемою остеомієліту і відновити функціональну активність пошкодженої гнійно-запальним процесом області за допомогою інноваційних хірургічних технологій.

При остеомієліті відбувається гнійне ушкодження всіх тканин кістки (кісткова тканина, окістя) в результаті інфекційного процесу. Як правило захворювання протікає з важкими клінічними проявами, що обумовлено наявністю постійного перебування патогенних бактерій в кровоносному руслі та впливом токсинів.

На початкових етапах гострого процесу клінічна картина може нагадувати гостру вірусну інфекцію, надалі ситуація стабілізується, але стан залишається досить важким і вимагає негайного лікування. У разі пролонгації процесу з періодичними ремісіями й загостреннями говорять про хронічний перебіг остеомієліту.

ЯК ПРОХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ?
Лікування остеомієліту має проводитися комплексно з урахуванням локалізації процесу, клінічних проявів, даних лабораторних досліджень та індивідуальних особливостей організму людини. Оперативні втручання щодо усунення патологічного вогнища досить складні, унікальні та часто вимагають командної роботи відразу декількох фахівців. Хірургічне лікування проводиться із застосуванням сучасних технік і методик.
 1. 1
  Всебічне обстеження

  Для виявлення всіх особливостей перебігу захворювання проводиться обстеження за допомогою рентгенологічних методів діагностики в кількох проекціях, в ряді випадків показані комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія, артроскопія, ультразвукова доплерографія, лабораторна діагностика.
 2. 2
  Оперативне втручання​ 

  Варіанти хірургічного лікування при остеомієліті різні та багато в чому залежать від величини процесу, його локалізації, вираженості клінічної картини, наявності пошкоджень інших тканин і органів, загального стану організму пацієнта. Проводиться санація гнійного вогнища (розтин і дренування гнійних порожнин), видалення ділянок нежиттєздатних тканин. Надалі виконуються відновлювальні та реконструктивні операції з закриттям дефектів місцевими тканинами, пломбуванням кісток і / або методом остеосинтезу.
 3. 3
  Реабілітація та ортопедичне лікування

  Виконується при необхідності корекція і відновлення обсягу рухів в кінцівках, і створення умов якнайшвидшого одужання.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Остеомелит

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг