Перев'язка стопи при гнійних ураженнях шкіри або диіабету
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Перев'язка стопи при гнійних захворюваннях шкіри
Гнійні захворювання шкіри відносяться до поширених проблем, з якими пацієнти звертаються до хірурга. Спровокувати їх здатні хвороботворні мікроорганізми, такі як гонокок, стафілокок, стрептокок та інші.

До основних симптомів гнійних патологій відносяться місцеве підвищення температури в ураженій ділянці, біль, почервоніння і набряклість тканин. Якщо своєчасно не почати лікування, до описаних симптомів приєднуються головний біль, озноб, погіршення загального самопочуття.

Лікування гнійного захворювання шкіри залежить від місця його виникнення, стадії патологічного процесу, стану пацієнта і збудника, який спровокував захворювання. Перш за все терапія повинна бути спрямована на усунення збудника і відновлення уражених тканин. При цьому лікування завжди повинно бути комплексним. Одним з основних його етапів є проведення перев'язки стопи.

Як проводиться перев'язка стопи при гнійному захворюванні шкіри?
Метою перев'язки є очищення рани, усунення гнійного процесу і прискорення загоєння тканин. Проводиться вона за таким алгоритмом:
 1. 1
  Фіксуюча пов'язка при її наявності видаляється за допомогою ножиць Ріхтера. Робиться це пошарово. Використаний матеріал поміщається в контейнер для утилізації.
 2. 2
  Проводиться візуальний огляд рани і навколишніх тканин. При цьому лікар звертає увагу на набряклість, зближення країв рани, наявність больового синдрому і запаху.
 3. 3
  За допомогою марлевих тампонів проводиться обробка шкіри навколо рани.
 4. 4
  Краї рани обробляються розчином йоду.
 5. 5
  Ексудат, який накопичується в рані, видаляється. Для цього може використовуватися перекис водню або сухий марлевий тампон.
 6. 6
  Використовуючи стерильний шпатель, на рану наноситься мазь або інші ліки. При його виборі лікар враховує, який збудник спровокував гнійний процес.
 7. 7
  На завершення накладається стерильна пов'язка.


  При гнійних захворюваннях шкіри стопи така пов'язка робиться щодня. У деяких випадках в залежності від стану рани накладати нову пов'язку рекомендують кілька разів на добу.
  Знімаючи стару пов'язку, важливо рухатися від одного краю рани до іншого. Якщо рухи будуть спрямовані поперек пошкодженої тканини, пацієнт буде відчувати біль, а краї рани можуть розійтися. Якщо пов'язка присохла, її необхідно розмочити. Для цього використовують перекис водню, теплі відвари кори дуба або ромашки.

Переваги проведення перев'язок у доктора Жернова

опыт
ВЕЛИКИЙ ДОСВІД
Багаторічний досвід в лікуванні гнійних захворювань шкіри
оснащение
КВАЛІФІКАЦІЯ
Робота та проходження стажування в клініках за кордоном
квалификация
ОБСТЕЖЕННЯ
Можливість пройти комплексну діагностику
обследование
ОСНАЩЕННЯ
У клініці є все необхідне для лікування гнійних уражень стопи
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Диабетическая стопа
Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber та Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг