Макродактілія у дітей: лікування реконструктивною пластичною хірургією
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Макродактілія
Макродактілія - ​​одна з аномалій розвитку, що підлягає оперативному лікуванню
за допомогою методик реконструктивної пластичної хірургії.

Істинний вроджений гігантизм кінцівок головним проявом якого є збільшення всіх тканин, що складають сегмент кінцівки, головним чином одного з пальців називають - макродактілією. Дана патологія може проявлятися відособлено або бути одним із симптомів комплексного порушення.

Аномалія зустрічається в декількох варіантах і відповідно має різні клінічні описи. Основні відмінності між клінічними проявами патології залежить від подовження або перевищення об'єму в результаті різкого збільшення переважно м'яких, м'язових або кісткових тканин пальця.

У вирішенні даної проблеми необхідний комплексний і системний підхід. Застосовувані сучасні методики реконструктивної та пластичної хірургії дозволяють наблизити об'єми та розміри пальців до фізіологічної норми зі збереженням і поліпшенням функції й звичайних анатомічних пропорцій. У ряді випадків, крім оперативного лікування, найчастіше потрібна спеціальна тривала ортопедична корекція.

ЯК ПРОХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ?
Оперативні втручання з корекції та усунення дефектів досить складні, унікальні й часто вимагають командної роботи відразу декількох фахівців. Хірургічне лікування проводиться із застосуванням сучасних технік і методик.
 1. 1
  Всебічне обстеження​

  Для виявлення всіх особливостей порушення проводиться обстеження за допомогою рентгенологічних методів діагностики в різних проекціях і отриманням тривимірного зображення, ультрасонографії й доплерографії, комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії. У ряді випадків показана артроскопія суглобів і / або електроміографія.
 2. 2
  Оперативне втручання

  Можливо зменшити довжину гігантського пальця до норми.  Лікування проводиться за допомогою методики шляхом вкорочення резекції фаланг і кісток і пластики м'язово-зв'язкового апарату. Обсяг і можливості оперативного втручання залежать від віку дитини та вираженості змін. При значному збільшенні в рідкісних випадках виконується ампутація і пересадка пальців зі стопи на кисть.

 3. 3
  Реабілітація та ортопедичне лікування​
  Проводиться при необхідності корекція і відновлення обсягу рухів в суглобах, і створення умов для якнайшвидшого загоєння.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Эктродактилия
 • жернов1
 • жернов2
 • жернов3
 • до-и-после1

ВІДГУКИ

Фотогалерея

Запис на прийом - по телефону (067) 275 30 38 - або в месенджерах Viber і Telegram

ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг