Перейти до змісту
Лечение рубцов

Макродактілія

Макродактілія – ​​одна з аномалій розвитку, що підлягає оперативному лікуванню
за допомогою методик реконструктивної пластичної хірургії.

Про послугу

Істинний вроджений гігантизм кінцівок головним проявом якого є збільшення всіх тканин, що складають сегмент кінцівки, головним чином одного з пальців називають – макродактілією. Дана патологія може проявлятися відособлено або бути одним із симптомів комплексного порушення.

Аномалія зустрічається в декількох варіантах і відповідно має різні клінічні описи. Основні відмінності між клінічними проявами патології залежить від подовження або перевищення об’єму в результаті різкого збільшення переважно м’яких, м’язових або кісткових тканин пальця.

У вирішенні даної проблеми необхідний комплексний і системний підхід. Застосовувані сучасні методики реконструктивної та пластичної хірургії дозволяють наблизити об’єми та розміри пальців до фізіологічної норми зі збереженням і поліпшенням функції й звичайних анатомічних пропорцій. У ряді випадків, крім оперативного лікування, найчастіше потрібна спеціальна тривала ортопедична корекція.

Як проходить лікування

Оперативні втручання з корекції та усунення дефектів досить складні, унікальні й часто вимагають командної роботи відразу декількох фахівців. Хірургічне лікування проводиться із застосуванням сучасних технік і методик.

 

  1. Всебічне обстеження
    Для виявлення всіх особливостей порушення проводиться обстеження за допомогою рентгенологічних методів діагностики в різних проекціях і отриманням тривимірного зображення, ультрасонографії й доплерографії, комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії. У ряді випадків показана артроскопія суглобів і / або електроміографія.
  2. Оперативне втручання
    Можливо зменшити довжину гігантського пальця до норми. Лікування проводиться за допомогою методики шляхом вкорочення резекції фаланг і кісток і пластики м’язово-зв’язкового апарату. Обсяг і можливості оперативного втручання залежать від віку дитини та вираженості змін. При значному збільшенні в рідкісних випадках виконується ампутація і пересадка пальців зі стопи на кисть.
  3. Реабілітація та ортопедичне лікування
    Проводиться при необхідності корекція і відновлення обсягу рухів в суглобах, і створення умов для якнайшвидшого загоєння.

Приклади виконаних операцій

Відгуки клієнтів

Артем

У дитини поставили діагноз макродактилії. Через порушення дитина практично не могла повноцінно користуватися ручкою і довелося вирішувати питання про оперативне втручання. Найкращий варіант був запропонований доктором А. Жерновим. Тим більше, що лікування проводилося в умовах дитячого стаціонару. Усе влаштувало і лікування було вдалим. Рекомендую Андрія Жернова як класного фахівця.

Антоніна Сметаніна

Не можу сказати, що зважилася на підтяжку обличчя одразу, але після того, як порівняла результати до і після на фото, які були в лікаря, одразу погодилася. Щоправда думала ще кілька днів, але щоразу, дивлячись у дзеркало, розуміла, що кращим уже не буде, а операція зможе подовжити і поліпшити мій образ. Вдячна лікарю Жернову А., за те, що повернув мені молодість і впевненість у собі.

Марія Федорівна

Андрій Олександрович, незважаючи на гадану, зовнішню суворість, дуже чуйний і чуйний лікар. Завжди під час лікування запитує, як самопочуття, якщо що допомагає порадами. Можна завжди без проблем звернутися й уточнити, якщо щось не зрозумів. Дуже багато оперує і до нього звертається багато людей по допомогу. Вважаю, що це один із найкращих у своїй професії фахівців.

Маша

Дякую Андрію Олександровичу за мої нові красиві ніжки. Я дуже вдячна йому за його працю, він буквально допоміг мені знову відновити душевну рівновагу і стати на ноги!

Лана

Дякую за якісне лікування лікарю Андрію Жернову. Він дуже успішно й акуратно зробив мені пластику вух. Ніколи не думала, що можна таке зробити у нас в Україні.

Олександр

Консультувався у Жернова А, дуже переживав з приводу лікування і необхідності корекції.

Але виявилося, що є методи, які дають змогу мої проблеми вирішити мініінвазивно, за допомогою дуже дбайливих методів, і я зможу практично протягом тижня знову повернутися до своїх справ. Дуже сподобався і сам лікар, і його пропозиції. Тож думаю буду користуватися його послугами.

Фотогалерея