Перейти до змісту
Розтин флегмони та її лікування

Розтин флегмони та її лікування

Про послугу

Флегмона – гнійно-запальне ураження жирової клітковини і міжклітинного простору. Причиною її виникнення можуть стати стрептококи, стафілококи й інші патогенні бактерії. Потрапити в тканини вони можуть через рану або з кров’ю. На відміну від абсцесу, у флегмони відсутні виражені кордони.

Флегмона може діагностуватися в гострій і підгострій формі. Для гострої стадії характерні хворобливість, яскраво виражений запальний процес та інтоксикація організму. Якщо вчасно не провести розтин флегмони, запальний процес може поширитися на інші тканини, спровокувавши розвиток менінгіту, сепсису та інших небезпечних захворювань.

Як проходить лікування

Як проводиться розтин флегмони?

 

 1. Іноді флегмона розкривається самостійно. Однак це відбувається у випадках, коли захворювання розвивається протягом тривалого періоду. Такий стан може призвести до вкрай несприятливих процесів. Показаннями для хірургічного розтину флегмони є такі стани:
  • Розміщення флегмони в важкодоступному місці. У цьому випадку підвищується ризик розвитку ускладнення у вигляді сепсису.
  • Розміщення запального вогнища в пахвових западинах, в області обличчя, шиї, пахової зони.
  • Підвищення температури тіла до 39-40 градусів, причому знизити її медикаментозно не виходить.
  • Поява свищів або розвиток ускладнень після проведення ін’єкцій з витіканням ексудату зеленого відтінку.
 2. Порядок розтину флегмони:
  • Антисептична обробка патологічної ділянки.
  • Розтин зовнішніх шарів шкіри за допомогою скальпеля. Щоб забезпечити витікання гною, лікар залишає дренажний отвір.
  • Надріз флегмони. Щоб гнійний вміст не проник назовні, хірург повинен уникати здавлювання тканин. Розміри розрізу залежать від величини підшкірного інфільтрату.
  • Очищення гнійної порожнини за допомогою антисептичних розчинів. Після цього встановлюється дренажна трубка для виведення гною назовні.
  • Висічення відмерлих тканин при їх наявності. Дозволяє прискорити процес загоєння і є профілактикою рецидиву.
 3. Після хірургічного видалення флегмони пацієнтові призначають протизапальну і антибактеріальну терапію. При неправильному проведенні операції можливий розвиток ускладнень. Уникнути цього можна, якщо звернутися за допомогою до досвідченого лікаря. Хірург Андрій Олександрович Жернов має багаторічний досвід роботи й успішно провів уже сотні подібних операцій. Тому ви гарантовано отримаєте ефективну медичну допомогу.

Приклади виконаних операцій

Відгуки клієнтів

Лілія Карлівна

Стежити за своєю зовнішністю зобов’язана кожна жінка, яка себе поважає, – це мій принцип, і я його суворо дотримуюся вже багато років. Але з віком це робити все важче і важче, і косметичних засобів часто стає недостатньо, тому я вдаюся іноді до оперативних втручань, які мають довгостроковий ефект і зменшують кількість застосовуваної косметики. Обличчя набуває більш натурального вигляду і не боїшся щось зіпсувати.

Рекомендую доктора Андрія Жернова, як одного з найкращих пластичних хірургів, який робить операції на найвищому рівні.

Ірина Анатоліївна

Після опіків, незважаючи на всі вжиті заходи під час лікування, з’явилися контрактури на кінцівках, які сильно обмежували рухи та помітно прогресували з часом, тому зважилася на операцію, щоб уникнути повного порушення. Лікування дало свої результати, і зараз я практично не відчуваю порушень.

Раїса

Вирішила трохи підправити свою зовнішність, оскільки через важку травму сильно постраждали гомілки, і незважаючи на успішне лікування, залишилася виражена нерівномірність м’язів. Раніше таких операцій не робили, а зараз виявляється є різні можливості для виправлення цього недоліку. Загалом все пройшло напрочуд добре, і тепер зовнішній вигляд моїх ніг практично не відрізнити від колишнього. Спасибі лікарю Андрію Жернову.

Лана

Дякую за якісне лікування лікарю Андрію Жернову. Він дуже успішно й акуратно зробив мені пластику вух. Ніколи не думала, що можна таке зробити у нас в Україні.

Варвара

Давно вже мріяла зробити зі своїми грудьми невелику корекцію, вирішила збільшити розмір грудей і заодно підправити соски, які були втягнуті. Операцію робив Жернов Андрій, який мені дуже сподобався своєю ввічливістю і бажанням допомогти. Я абсолютно не відчувала збентеження і, бачачи його професіоналізм, зрозуміла, що прийшла куди треба. Операція була успішною і результатом я повністю задоволена.

Михайло

У моєї дитини багатопалість на ступнях. Для мене, звісно, це була трагедія, але наша сім’я впоралася з цією проблемою завдяки старанням і досвіду доктора Жернова. Я дуже вдячний лікарю за його працю і терпіння в спілкуванні з нами.

Фотогалерея