Диабетична стопа та лікування гнійних ускладнень діабету
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Синдром діабетичної стопи: симптоми й лікування
Ускладнення цукрового діабету практично завжди призводить до появи у вікового пацієнта такого синдрому як діабетична стопа, лікування якої відрізняється особливою складністю й небезпекою та практично в половині випадків закінчується ампутацією кінцівки.

Дуже важливо, щоб пацієнт вчасно звернувся за допомогою. В такому випадку значно вищі шанси подолати таке ускладнення як діабетична стопа. Хірургія від сучасних клінік пропонує ряд дій, які можуть як полегшити стан пацієнта, так і повністю вилікувати його від синдрому.

Розвиток синдрому

На появу діабетичної стопи впливає ряд факторів, сукупність яких сильно ускладнює стан пацієнта. До даних факторів належать:

 • периферична полінейропатія - стопа деформується, стає менш чутливою до болю, положенню і температури, положення стопи при ходьбі значно змінюється, що призводить до зростання ризику появи гнійно-некротичних процесів;
 • ангіопатія - діабет сильно пошкоджує кровоносні судини, що призводить до збільшення шансу ішемії та ускладнює приплив крові;
 • нейроостеоартропатія - руйнування суглобів і кісток, остеопороз і остеосклероз, можливість появи патологічних переломів.

Крім вищевказаних симптомів і хвороб, пацієнт починає страждати від захворювань артерій нижніх кінцівок, постійних травм, деформації та переломів, регулярної появи інфекцій (найчастіше грибкових), зниження загального імунітету організму

Групи синдрому
Якщо у пацієнта діагностували такий синдром як діабетична стопа, симптоми будуть відповідати особливій формі, від якої залежить перебіг хвороби. Причини виникнення форми залежить від віку пацієнта, стажу діабету, а також шкідливих звичок. Форми синдрому бувають 3 видів:
 1. 1
  Нейропатична

  Перша форма характеризується наявністю нейропатії, деформації, інфікування і відтоку тканин стопи пацієнта. В основному виразка проявляється саме в тих частинах стопи, де найсильніше здійснюється навантаження. У більш ніж 70% випадків у ногах форма діагностується у пацієнтів, яким ще не виповнилося 40 років. Термін перебігу діабету повинен становити більше 5 років. При пальпації пацієнти на біль не скаржаться. Однак вони постійно страждають від пощипування і поколювання, а також від сильних болів в стопі, які найчастіше відчуваються в нічний час.
 2. 2
  Ішемічна

  Ішемічна форма діагностується у пацієнтів, яким більше 55 років або у людей, які часто курять. В основному разом з синдромом спостерігається серцево-судинна патологія. У пацієнта проявляється ціаноз і сильна хворобливість стопи.

 3. 3
  Змішана
  Змішана форма комбінує симптоматику ішемічної і нейропатичної форми
 4. 4
  Досвідчені фахівці в результаті повного обстеження зможуть визначити тип діабетичної стопи, а також призначити найбільш ефективне лікування. Діабетична стопа (Київ) повністю піддається лікуванню, якщо вчасно звернутися до кваліфікованого лікаря.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

 • Диабетическая стопа

Відгуки

Фотогалерея
ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг