Лікування ран, простих та ускладненних
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua
Лікування ран
Для будь-якої рани важливе її грамотне лікування. Правильна обробка, перев'язка й інші маніпуляції сприяють прискоренню загоєння, допомагаючи уникнути інфікування, рубцювання та інших проблем. Існують різні процедури, спрямовані на лікування та швидке загоєння шкіри. При їх виборі лікар враховує вид, характер і розміри рани, місце її розташування та причину виникнення, індивідуальні особливості пацієнта, а також наявність у нього супутніх захворювань.

Лікування всіх видів ран проводить кваліфікований хірург з багаторічним досвідом роботи Андрій Олександрович Жернов. Доктор проходив стажування та працював у провідних світових клініках. Він проводить консультації й займається лікуванням ран незалежно від їх типу, розміру, причини виникнення. При необхідності перед вибором курсу терапії пацієнту призначається повна діагностика, яка дозволяє визначитися з найбільш підходящим способом лікування рани.

Для проведення лікування ран в клініці використовують якісні медикаменти та сучасне обладнання. Процедури виконуються в сучасних операційних залах, де є все необхідне для виконання маніпуляцій, в тому числі й оперативного втручання, якщо воно потрібне. Всі процедури проводяться строго за існуючими міжнародними протоколами, тому не тільки ефективні, але й безпечні. При необхідності використовується анестезія, щоб забезпечити пацієнтові максимальний комфорт.

Переваги звернення до Жернова

опыт
ДОСВІД
Великий досвід в проведенні реконструктивних втручань
оснащение
ОСНАЩЕННЯ
Високий рівень оснащення клініки
квалификация
КВАЛІФІКАЦІЯ
Досвід роботи та стажування в провідних зарубіжних клініках
обследование
ОБСТЕЖЕННЯ
Комплексне обстеження
Ваше сообщение отправлено

Приклади ВИКОНАНИХ ОПЕРАЦІЙ

  • лечение ран3
  • лечение ран2
  • лечение ран1

Відгуки

Фотогалерея
ЗАБОРОНЕНО БУДЬ-ЯКЕ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПИСЬМОВОГО ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ
Інформація, представлена ​​на сайті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює прийом лікаря

2022 © Жернов Андрій Олександрович

Розробка: Медмаркетинг