Лікування іноземних пацієнтів
Все виды оперативного лечения​

График работы:​
пн-пт: 08:00-18:00
сб-вс: 09:00-15:00​​
clock
Киев, ул. Краковская, 13
городская больница 2
Центр термической травмы и пластической хирургии

Всі види оперативного лікування

Графік роботи:
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: 09:00-15:00​​

Прийом здійснюється лише у м. Київ!

ua

Лікування іноземних пацієнтів

Сьогодні медицина в нашій країні розвивається стрімкими темпами. При цьому, незважаючи на високий рівень медичної допомоги, ціни на всі види послуг в Україні залишаються доступними. Саме тому іноземці часто вибирають українські клініки для лікування і проведення хірургічних операцій. Таку послугу пропонують і у відділенні реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми в Києві.Як іноземцю потрапити на лікування у відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми?


Лікування іноземців у відділенні реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми проводиться за попередньою домовленістю. Для цього необхідно:

  • Зв'язатися з клінікою зручним для вас способом. Зробити це можна за телефоном або електронною поштою. Контакти ви знайдете на сайті. Якщо пацієнт вирішив скористатися email, в листі слід докладно описати, з якою проблемою він звертається в клініку. Також необхідно зробити кілька якісних фото і докласти результати обстежень або виписки з інших клінік при їх наявності.
  • Під час консультації з лікарем узгоджується дата приїзду пацієнта.
  • У визначену дату пацієнта госпіталізують для проведення необхідного лікування або операції.Після проведення лікування пацієнт отримує докладну інструкцію щодо реабілітації.
Чому іноземці вибирають відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми?
У відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми нерідко звертаються громадяни інших держав, що обумовлено наступними причинами:

  • Медичні послуги в Європі, Америці та багатьох інших країнах дуже дорогі. Сервіс та рівень лікування в Україні не гірший, а вартість набагато доступніша.
  • За кордоном прийому лікаря можна чекати кілька тижнів. Але не кожен випадок дозволяє це зробити.
  • Іноземні лікарі часто використовують радикальні методики, в той час як в Україні практикують більш щадні і при цьому не менш ефективні.